post

Niezawodne kółka do deskorolki – jak wybrać?

Jazda na deskorolce ma szerokie grono zwolenników. Nie tylko młodzież lubi takie aktywności – także osoby starsze uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Podczas wyboru akcesoriów do jazdy, trzeba zwrócić uwagę na kółka do deskorolki. Istnieje wiele propozycji, które dobierzemy do swoich wymogów. Jak dokonać wyboru? Jakie kółka do deskorolki są najlepsze? Gdzie można je kupić?

Szeroka oferta

Warto wiedzieć, że szeroka oferta kółek do deskorolki jest dostępna w internetowym sklepie. W tym miejscu każdy wyszuka propozycje doskonałe jakościowo, które będą służyć przez długi czas. Jeżeli mamy trudności z wyborem, poprośmy o pomoc sprzedawcę w sklepie online pod tym linkiem. Zakupy tego typu są niezwykle szybkie, oszczędne i wygodne. 

kółka do deskorolki

Kółka do deskorolki

Najczęściej kółka do deskorolki są tworzone z poliuretanu. Jest to materiał, który zapewnia sprężystość. Faktem jest, że na rynku znajdziemy kola małe i duże, miękkie oraz twarde. Nie bez znaczenia jest także szerokość kół. Wszystkie parametry mają wpływ na styl i szybkość jazdy na deskorolce. Na przykład koła szerokie są odpowiednie do jazdy typu street. Koła wąskie z kolei sprawdzają się do technicznych trików. 

Jeśli chodzi o wielkość, kółka są małe lub duże. Te pierwsze mają zazwyczaj średnicę na poziomie 50-53mm. Te drugie z kolei mają średnicę kół ok. 54-60cm. Mniej zwrotne, lecz szybsze, są koła duże. Początkujące osoby powinny postawić na koła o średnicy od 52 do 54 cm. Pozwalają one na dosyć długą jazdę i bezpieczne ćwiczenie trików.