post

Profesjonalne rowery Kellys

Rowery Kellys są jednymi z najbardziej rozpoznawalny i chętnie wybieranych rowerów na terenie niemal całej Europy. Marka ta funkcjonuje na rynku od roku 1991, zaś rowery pod włąsną marką zaczęła produkować od roku 1994. Rowery Kellys sa projektowane przez dwóch braci: Petera i Brana Divinec – młodzieńców z niecodzienną pasją, a ich charakterystyczną cechą z pewnośćią przemyślana oraz niezwykle wygodna konstrukcja.

Co wyróżnia rowery Kellys?

Do produkcji rowerów wykorzystuje się tylko podzespoły najwyższej jakości, zamawiane u sprawdzonych dostawców. Dzięki temu nie ma ryzyka, że któryś z elementów składowych będzie wadliwy, nieprawidłowo funkcjonujący itp. Założeniem producentów jednośladów marki Kellys tuż obok komfortu użytkowania przez ostatecznego nabywcę produktu zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie użytkowników, temu też niezwykle dużą uwagę poświęca się na dobór podwykonawców poszczególnych podzespołów składowych.

Inne cechy charakterystyczne rowerów marki Kellys:

  • ciekawy, nietypowy design,
  • nietuzinkowa ergonomia,
  • funkcjonalny układ ramy.

Jakie produkty swoim klientom oferuje marka Kellys?

Przede wszystkim produkty marki Kellys to pełna gwarancja jakości do ceny produktu. Rowery Kellys to nie tylko komfort jazdy, ale również całkowicie bezpieczna jazda. Nawet najbardziej wymagający klienci wybiorą produkt odpowiedni dla siebie, w pełni spełniający często wysokie wymagania dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów, jakie marka oferuje swoim klientom. W ofercie marki Kellys znajdują się produkty od rowerów dla dzieci, po specjalistyczne modele trekkingowe, dzięki czemu doskonale nadadzą się m.in. na rodzinne wycieczki rowerowe. Oprócz rowerów marka Kellys oferuje swoim klientom poszczególne komponenty, które z pewnością ulepszą już i tak doskonały rower. W ofercie znaleźć też można akcesoria ułatwiające organizację podróży rowerowych, a nawet odzież zwiększającą komfort jazdy na rowerze w niesprzyjających warunkach pogodowych.