post

Rowery Giant – klasyka kolarstwa

Giant to jedna z największych i najbardziej znanych firm produkujących rowery na świecie. Produkty marki Giant cieszą się dobrą opinią wśród kolarzy i są często używane przez profesjonalne drużyny rowerowe. W ofercie posiadają rowery z renomowanych komponentów w różnych typach.

Jakość, pewność i bezpieczeństwo

Rowery Giant produkowane są z renomowanych, najwyższej jakości komponentów. Dzięki wysokiej wytrzymałości cechują się niezwykle wysoką trwałością. Korzystanie z nich daje pewność i komfort w czasie jazdy. Marka Giant oferuje dożywotnią gwarancję ramy, ponadto ubezpieczenie rowerzysty przy zakupie. To daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że marka produkuje rowery z najwyższą dbałością.

Nie tylko dla profesjonalnych kolarzy

Marka Giant w sklepie GreenBike posiada szeroką gamę produktów, od rowerów szosowych, przez górskie, aż po elektryczne. Wbrew pozorom to nie tylko produkty dla profesjonalnych kolarzy, ale dobrze sprawdzą się wśród amatorów, entuzjastów kolarstwa. Warto rozważyć ich ofertę, bo są to rowery, które posłużą na lata.

Giant

Giant to rowery dla każdego

Niezwykle szeroki wybór najwyższej jakości rowerów różnych typów to znak rozpoznawczy marki Giant. Istnieją cztery główne kategorie:

  1. Off-Road – rowery do jazdy w terenie, które sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach
  2. On-Road – w tej kategorii znaleźć można rowery służące do jazdy po twardej, płaskiej nawierzchni
  3. X-Road – linia rowerów do jazdy po nieco nierównej powierzchni oraz po drogach utwardzonych
  4. E-Bike – rowery zasilane silnikiem elektrycznym, podzielone na dwie podkategorie – Off-Road i On-Road

Giant to ścisła czołówka producentów rowerów dla profesjonalnych kolarzy i dla amatorów o długiej tradycji. Jest to wręcz marka kultowa. Jej produkty wyróżniają się najwyższą jakością, są wykonane z najlepszych materiałów. Warto wziąć ją pod uwagę nawet przy wyborze roweru do jazdy po mieście i pojedynczych dłuższych wypadów poza miasto.